Зміст:
- Дизайн кованих грат
- Унікальні орнаменти під час виробництва
- Різноманітність вибору
- Особливості монтажу
Будівля будинків з каменю сприяла появі віконних ґрат. Адже ще з давніх-давен вони виступали надійним захистом від несанкціонованого проникнення в будівлю. Хоча зварені грати, які зроблені їх арматурних лозин, не дуже приваблива прикраса.
Ковані ґрати – це ідеальне рішення для поєднання надійності захисту та привабливості виду. Такого результату було досягнуто за допомогою методу художнього кування.
ПОГОВОРИМО ПРО ДИЗАЙН
Ковані ґрати на вікна мають досить широке застосування. Щоправда, найбільш вдалим є поєднання мережива з металу та каменю, цегли та дерева. Їх можна побачити найчастіше.
Для досягнення максимального декоративного ефекту використовують додаткові ковані елементи. Вироби, отримані методом кування, можна також застосовувати разом із будинками сучасного типу, які виготовлені з різного матеріалу.
Візерунок для решіток, виконаних способом кування, не обов’язково повинен бути стандартним. Його можна вигадати самостійно. Так вийти оригінальна та неповторна конструкція.
За формою, решітки можуть бути у вигляді:
- прямокутника;
- кола;
- півкола;
- опуклості;
- підставки і т.д.
ПРОИЗВОДСТВЕННЫЙ ПРОЦЕСС
Щоб отримати решітки для віконних конструкцій, використовують прути квадратного перерізу або круглі. Також можна взяти смуги металу. Останній піддається нагріванню, згинання, розплющування, витягування.
В результаті виходить унікальні орнаменти:
- зігнуті прямі;
- квіти;
- листочки;
- геометричні фігури;
- герби тощо.
Все залежить від вашої фантазії. У цій справі не бійтеся фантазувати, адже тільки ви зможете висловити своє «Я».
У будь-якому випадку конструкція буде дуже надійною. Це відбувається за рахунок своєрідної волокнистої будови, яка утворюється в результаті кування металу.
У Європі можна знайти зразки ковальського мистецтва ще 13 століття. Щоб їх не зашкодила корозія, використовують різні ґрунтовки, емалі та фарби. Щоб досягти ефекту старіння решіток, застосовують патинуючий склад.
РІЗНОМАНІТТЯ ВИБОРУ
Сьогодні можна знайти різні види кованих решіток. Але незалежно від цього, люди використовують класифікацію на два види:
- Стаціонарні (або розстібні) – такі конструкції кріплять до отвору за допомогою анкерних болтів. Грати мають високу міцність і надійність. Дослідження показали, що їх дуже важко зламати. Щоправда, якщо виникне пожежа, ви опинитеся у пастці.
- Розсувні – мають два елементи: перший фіксується герметично до отвору, інший підвішують на спеціальних петлях. Між собою такі стулки з’єднуються замком підвісного або врізного типу. Головний недолік конструкції – низький рівень надійності. Головна перевага – зручність при евакуації. Щоправда, якщо мати ключ при собі.
ОСОБЕННОСТИ МОНТАЖА
Щоб встановити віконну конструкцію, досить вибрати один із кількох способів: у отвір (вбудований метод) або зовні на отвір (накладний метод). Перший спосіб по праву вважається надійнішим. Щоправда, якщо стіни мають достатню товщину. З обраного способу монтажу, розраховують розміри решітки. Накладний метод передбачає більші габарити.
Не рекомендується проводити монтажні роботи самостійно. Адже від якості виконання цього завдання залежить ваша безпека та захист майна. Тільки професійне встановлення гарантує 100% результат.
Забезпечте себе максимальним захистом. Отримати безкоштовну консультацію можна за телефоном, що вказано на сайті.